آغاز ثبت نام سفر به عتبات، ویژه تاسوعا و عاشورا در یزدسید علی محمد حسینی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: با توجه به برنامه ‌ریزی‌ صورت گرفته، مشتاقان‌ سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام های بازه زمانی 30 شهریور تا ششم آبان ماه 1396 می‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت نام در کاروان ‌های عتبات (بدون قرعه کشی) اقدام کنند.
وی خطاب به کسانی که برای نخستین بار می‌خواهند در این سامانه نام نویسی کنند گفت: باید ابتدا در این سامانه به عنوان کاربر جدید ثبت نام و بعد از آن ظرفیت‌های خالی کاروان‌ های عتبات برای کاربر جدید قابل نمایش خواهد بود.
این مسئول ادامه داد: متقاضیان این سفر زیارتی با مراجعه به سامانه مذکور و همراه داشتن اطلاعات فردی می‌توانند خود و همسفران را ثبت نام کنند.
مسئول عتبات حج و زیارت یزد تصریح کرد: ثبت‌ نام برای عزیمت به مراسم اربعین حسینی نیز از اول شهریور ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
این مسئول خاطرنشان کرد: در پنج ماهه امسال هفت هزار و 725 زائر در قالب 124کاروان شامل 109کاروان هوایی و 15 کاروان زمینی از این استان به عتبات عالیات عراق اعزام شدند.
7540/ 6197 خبرنگار: کارگر ابرقوئی ** انتشار: فلاحانتهای پیام /*


پاسخ دهید