به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم حیدری با اشاره به تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر گفت: نظر به استقبال شهرها و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های سراسر کشور مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار اولیه به دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، این موضوع در جلسه شورای برنامه‌ریزی مطرح و با موافقت معاون محترم امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهلت ارسال آثار تا ۲۵ مردادماه سال جاری تمدید شد.

او با اشاره به ویژگی‌های این طرح گفت: این طرح از جمله طرح‌های مبتنی بر توجه به ظرفیت‌های بومی و محلی در حوزه فرهنگ و هنر است که توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری تعداد دیگری از نهادها و دستگاه‌های همکار طراحی شده و در ۱۰ رشته موضوعی و چندین رشته زیر موضوع معرفی می‌شوند. این شبکه‌ها به عنوان بازوان اجرایی و برنامه‌ریزی حوزه فرهنگ و هنر خواهند بود.

 بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر www.creative-cities.ir مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۱۸۶۵۲ ، ۰۲۱۸۸۳۱۸۶۵۸ ، ۰۲۱۶۶۷۰۵۱۰۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

تمدید فراخوان شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر

پاسخی بگذارید