دانش آموزان برتر طرح پراکنده شاهد در فردیس تجلیل شدند



به گزارش ایرنا،امام جمعه شهرستان فردیس در این مراسم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درمورد شهید حججی مدافع حرم اظهار داشت: شهید حججی از رویش های این انقلاب بود، وی به راحتی از همسر،فرزند، پدر و مادر دل می کند و در یک کشور دیگر برای دفاع از حریم اهل بیت (ع ) به شهادت می رسد.
حجت الاسلام علی اکبر ایمانی افزود: شهدای مدافع حرم از همه چیز با اخلاص و صداقت گذشتند.
وی اظهار داشت: آینده این کشور متعلق به دانش آموزانی است که برای آینده کشور طرح و برنامه دارند و پای آرمانهای امام و شهداء هستند.
مسئول مشارکت ها و امور شاهد و ایثارگران اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس نیز گفت: هدف از برگزاری این مراسم ایجاد انگیزه، تقویت روحیه تلاش و فراهم آوردن زمینه رقابت سالم و سازنده میان دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر است.
لیلا احمدی افزود: این مراسم به منظور تجلیل از دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در سال تحصیلی توانسته‌اند عنوان ممتاز درسی را داشته باشند برگزار شده است.
وی اظهار داشت: فرزندان شاهد و ایثارگر با حضور در عرصه‌های مختلف به ویژه در سنگرهای علم و دانش توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.
احمدی گفت: 114 دانش آموز در طرح پراکنده شاهد و ایثارگر در آموزش و پرورش ناحیه دو کرج و شهرستان فردیس تحصیل می کنند که از این تعداد 100 دانش آموز شاهد مورد تجلیل قرار گرفتند.
7413/ 6155خبرنگار:معصومه مهتاب** انتشار دهنده: محمد عزیزپور



انتهای پیام /*










پاسخ دهید