رفع کمبود مسجد و توسعه فرهنگسراهای قرآنی از وظایف مهم شورای شهر پنجم در ارومیه استحجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی عصر روز یکشنبه در دیدار با اعضای شورای پنجم شهر ارومیه افزود: رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای به اجرای طرح های اجتماعی و فرهنگی موثر توسط نهادهای مختلف در جامعه دارند و همه مسئولان به ویژه اعضای شورای شهر نیز باید در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بکوشند.
وی اضافه کرد: توجه به توزیع مناسب مساجد در سطح شهر و اهتمام برای طنین انداز شدن اذان در همه نقاط شهری از جمله مواردی است که باید در تصمیم های آینده شورای اسلامی شهر به صورت جدی مدنظر باشد.
وی اظهار کرد: در کنار مساجد، توسعه فرهنگسراهای قرآن و عترت و احداث خانه های عالم از جمله مواردی است که اهتمام مدیریت شهری را بیش از پیش می طلبد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بیان کرد: در کنار اقدامات فرهنگی، زمینه سازی برای گردشگری و ورود گردشگر به شهر نیز مد نظر مسئولان شهری ارومیه باشد.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی، خدمتگزاری به مردم را مهمترین شان مسئولان در نظام اسلامی دانست و گفت: همه مسئولان به ویژه مدیران شهری باید در راستای عمل به وظایف خود برای ارتقای رفاه مردم تلاش و بخشی از دین خود به مردم کشور را ادا کنند.
رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت این شورا در دوره جدید ارائه کرد.
به گزارش ایرنا، اعضای دور پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه از اول شهریورماه جاری فعالیت خود را آغاز کرده اند.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


پاسخ دهید