رویدادهای خبری امروز پنجشنبه شانزدهم شهریور در آذربایجان غربیبه گزارش ایرنا امروز مرحله نیمه نهایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرائت و حفظ کل قرآن و مرحله پایانی رشته ترتیل قرآن کریم در ارومیه برگزار می شود.
چهارمین جشنواره آفتابگردان از امروز تا 18 شهریور در خوی برگزار می شود و در این جشنواره مراسم نمادین برداشت تخمه آفتابگردان به همراه برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، برپایی چادرهای عشایر و بازی های بومی و محلی در این شهرستان برگزار می شود.
سومین روز و آئین اختتامیه جشنواره تئاتر آذربایجان غربی نیز امروز با معرفی آثار برتر و هنرمندان برگزیده در بخش های مختلف در تالار مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برگزار می شود؛ در آخرین روز این جشنواره نمایش ‘کافه سایه’ به نویسندگی ‘ابراهیم عادل نیا’ و کارگردانی ‘مهرداد سعادت’ به روی صحنه می رود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
7129/3072 ** خبرنگار: توحید محمودپور** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخ دهید