رویدادهای خبری امروز چهارشنبه پانزدهم شهریور در آذربایجان غربیبه گزارش ایرنا جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری امروز چهارشنبه در استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود.
بیست و نهمین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی امروز با اجرای سه تئاتر در تالار وحدت مجتمع فرهنگی ارومیه ادامه می یابد و در دومین روز این جشنواره، نمایش های ‘به مناسبت ورود اشکان’ به کارگردانی سامان حسن زاده، ‘لطفا بیدارشو دکتر’ به کارگردانی فریبرز یاریجانی و ‘گاوهایی که یک هدف بزرگ داشتند’ به کارگردانی کوروش انتظاری به روی صحنه می رود.
امروز همچنین شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت در استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود.
ادامه چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه از دیگر رویدادهای خبری امروز چهارشنبه پانزدهم شهریور در آذربایجان غربی است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
7129/3072 ** خبرنگار: توحید محمودپور** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخ دهید