معرفی هیات انتخاب جشنواره فیلم کوتاه تهران /ادامه تولید سریال مردبه گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا، مسعود حاتمی، کاظم ملایی و مهدی فردقادری، انتخاب آثار تجربی شرکت‌کننده در بخش ملی سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران را عهده دار شدند.
سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 25 تا 30 مهرماه امسال برابر با 17 تا 22 اکتبر 2017 به دبیری سیدصادق موسوی برگزار خواهد شد.

**راهیابی فیلم کوتاه آقای ناظم به چندین جشنواره جهانی
فیلم کوتاه آقای ناظم به کارگردانی حمیدرضا حسینیان طی چند ماه گذشته به چندین جشنواره معتبر جهانی راه یافته است.
این فیلم تاکنون توانسته است در شصت و هشتمین جشنواره مونته کوتینی ایتالیا، پنجمین جشنواره فیلم کودکان سئول، سومین جشنواره آتلانتیکای کلمبیا، جشنواره گلد مووی انگلیس، جشنواره فیلم جوانان آسیا در شانگهای چین و همچنین جشنواره فیلم Ouarzazate مراکش حضور یابد.
بازیگرانی همچون طوفان مهردادیان، مهدیه نساج، حسین وفانژاد، امیر شاه علی و شیوا ایوبی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.
حمیدرضا حسینیان پیش از این به عنوان نویسنده تئاتر فعال بوده و قبلا لوح تقدیر جشنواره حسنات را برای کارگردانی فیلم کوتاه «همین» به دست آورده است. وی همچنین نمایشنامه «آن مرد آمد» را در انتشارات نیلا در نوبت چاپ دارد.

**40 درصد فیلمبرداری سریال «مرد» پایان یافت
40 درصد ار فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «مرد» به نویسندگی و کارگردانی فریدون حسن پور پایان یافت.
داستان این سریال 35 قسمتی در شمال کشور می گذرد و پژمان بازغی، مهران رجبی، سیاوش گرجستانی، امیر نوری، ترلان پروانه، فریده دریامج و ارمیا قاسمی در این سریال ایفای نقش می کنند.
سریال «مرد» که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال ساخت است، قصه معلم جوانی ست که به روستا عزیمت می کند و در آنجا با عشق و علاقه به کودکان روستا، راه و رسم زندگی را آموزش می دهد و در این مسیر، اتفاقات مختلفی را از سر می گذراند.
فراهنگ**9246**1055
خبرنگار: علیرضا مرادی**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید