375 هزار دانش آموز گیلانی با شوق آموختن، راهی مدرسه شدندبه گزارش خبرنگار ایرنا، با پایان ماه تابستان و آغاز بهار تعلیم و تربیت و نواخته شدن زنگ مهر، بار دیگر ایام درس و کلاس، سعی و تلاش برای فراگیری علم و دانش و حضور پرشور دانش آموزان در پنج هزار مدرسه استان گیلان فرا رسید.
دانش آموزان دختر و پسر مقاطع مختلف تحصیلی استان گیلان نیز امروز همزمان با سایر همسالان خود در سراسر کشور ، در اولین روز ماه مهر با حضور در مدارس، با همکلاسی های جدید و معلمانشان آشنا شدند.
مدیران و مربیان مدارس نیز با حضور در جمع دانش آموزان، ماه مهر و بهار تعلیم و تربیت را به آنان تبریک گفتند و سالی پر از موفقیت همراه با کسب علم و دانش برای ساختن آینده ای روشن آرزو کردند.
دانش آموزان نیز پس از عبور از قرآن مجید به کلاس ها رفتند و سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
مراسم نمادین و استانی نواختن زنگ مهر و مقاومت در اولین روز از ماه مهر و همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در مدرسه دخترانه دوره اول متوسطه فرزانگان رشت برگزار شد.
با برگزاری جشن شکوفه ها بیش از 31 هزار کلاس اولی و جشن غنچه ها بیش از 25 هزار پیش دبستانی در چهارشنبه هفته گذشته، زودتر از اول مهر به منظور آشنایی با فضای واحدهای آموزشی و معلمانشان به مدرسه رفتند.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده:کبیری
7286/2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید